Ośrodek

Poznaj ośrodek wypoczynkowy DUET

Obiekt jest ośrodkiem kolonijno-wczasowym, tętniącym życiem od połowy maja do końca września. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Gości, oraz ich pełna satysfakcja z pobytu. 

Ośrodek położony jest na dużym, ogrodzonym i bezpiecznym terenie. Posiadamy bogate zaplecze sportowe: kompleks boisk, ścieżkę zdrowia, plac zabaw, miejsce na ognisko, stoły do tenisa stołowego, stół do bilarda, 5 świetlic przystosowanych do prowadzenia zajęć dydaktycznych w tym dużą salę dyskotekową z projektorem oraz TV. Naszym atutem jest położenie w miejscowości uzdrowiskowej Dąbki, znanej z pięknych i szerokich plaż, rozległych obszarów leśnych i dużego nasłonecznienia. Od morza dzieli nas zaledwie 70 metrów (jak kto woli 70 kroków), a spacer nad jezioro Bukowo zajmie około 10 minut.

Wszystkie pokoje mają standard kolonijny-podstawowo wczasowy, mamy łóżka 1osobowe.

Teren obiektu podzielony jest na 4 budynki mieszkalne plus dużą stołówkę:

BUDYNEK A

Zakwaterowanie w pokojach z łazienkami i telewizorem, balkonem. Cena za dobę przed sezonem-140zł, w sezonie/w wakacje-190zł. Przy dwóch osobach dorosłych w pokoju-zniżki dla dzieci.

  • Prysznic

Cena od

140 zł
Czytaj więcej

 Pokoje 2,3,4 i 5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz telewizorami.  Cena za dobę przed sezonem-140zł, w sezonie/w wakacje-190zł. Przy dwóch osobach dorosłych w pokoju-zniżki dla dzieci.

  • Prysznic

Cena od

140 zł
Czytaj więcej

BUDYNEK C-D

Budynki C i D mają pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe z  łazienkami i telewizorami. Wejście do pokoi z zewnętrznego korytarza. Pokoje na parterze posiadają wspólny taras, a na 1 piętrze każdy pokój ma balkon. Cena za dobę przed sezonem-140zł, w sezonie/w wakacje-190zł. Przy dwóch osobach dorosłych w pokoju-zniżki dla dzieci.

  • Prysznic

Cena od

140 zł
Czytaj więcej

 

« Powrót do poprzedniej strony

Odwiedź nas również na...

© 2024 - Ośrodek Wypoczynkowy "DUET" | ul. Wydmowa 6. 76-156 Dąbki, Recepcja: +48 94 314 81 23

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Pytanie o rezerwację *

Wyślij pytanie

* Rezerwacja jest na zapytanie.
Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia i finalizacji rezerwacji.

X